• Info

• Individuálna izolácia platí  IBA na žiakov a zamestnancov v škole - znamená, že pokiaľ žiak, zamestnanec školy, príde do kontaktu s pozitívnym inde ako v škole ( rodič, súrodenec, kamarát,....), musí ostať v karanténe ak nespĺňa výnimku.

• Hľadáme

• majiteľa lyžiarskej paličky na fotografii. Niekto z detí má doma paličky rôznych rozmerov. Prosíme, prineste do školy na výmenu.

• KARNEVAL

• V stredu 2.3.2021 pozývame všetkých žiakov na KARNEVAL masiek a zábavu, ktorou ukončíme fašiangové obdobie. Karneval sa uskutoční v školskom klube v čase od 13.00 do 15.00h. Pripravte si masky a dobrú náladu.

• Mobilné planetárium

• Obdivovať tajomstvá vesmíru bez toho, aby sme opustili školu nám umožil program mobilného planetária. Telocvična sa na dnešné dopoludnie premenila na "hvezdáreň". Mladší žiaci sledovali pútavé premietanie, tí starší si aj zopakovali učivo Prirodovedy.

• Olympiáda

• Na hodinách výtvarnej výchovy žiaci takto krásne vyjadrili podporu našim športovcom na olympiáde. A športom žije naša škola aj celý tento týždeň, na lyžiarskom výcviku v stredisku Šachtičky pri Banskej Bystrici.

• Zmena formy vyučovania - druháci

• Pre zabezpečenie plynulého výchovno-vzdelávacieho procesu a ochrany zdravia žiakov a zamestnancov školy vydávam nariadenie o prechode žiakov druhého ročníka na dištančnú formu vzdelávania - v prílohe.

Mgr. Drahomíra Kotočová

nariadenie_distancne_.pdf​​​​​​​

• Začíname s projektom

• Ponúkame žiakom, ktorí potrebujú zlepšiť svoje vzdelávacie výsledky, alebo len niečo vysvetliť, dobehnúť učivo po chorobe, získať väčší prehľad a istotu vo svojich vedomostiach, možnosť využiť hodiny vyčlenené na doučovanie v popoludňajších hodinách. Informácie Vám poskytne triedna pani učiteľka.

• POLROČNÉ PRÁZDNINY - 4.2.2022 (PIATOK)

Vyučovanie pokračuje v pondelok - 7.2.2022

Pred nástupom žiaka do školy žiadame rodičov o vyplnenie Vyhlásenia o bezpríznakovosti (možnosť aj v elektronickej podobe cez EduPage) a odporúčame vykonať Ag samotest s oznámením výsledku cez EduPage.

• LYŽIARSKY VÝCVIK

• Teší nás, že môžme opäť žiakom ponúknuť príležitosť zúčastniť sa lyžiarskeho kurzu. Žiaci, ktorí prejavili o výcvik záujem, dostali prostredníctvom edupage informácie o poplatkoch, termíne zaplatenia a organizácii kurzu.  Lyžiarsky výcvik nie je povinný, možnosť prihlásiť sa majú žiaci z každého ročníka. Vyučovanie bude prebiehať v bežnom režime, rovnako ako ŠKD.

Viac informácií v prípade potreby dostanete priamo v škole u pani učiteliek.